Kariéra

Aktuálne pracovné ponuky v DIGI Slovakia

Operátor call centra / Odborný predajca

  • Miesto práce – Za kasárňou, Bratislava
  • Termín nástupu – ihneď
  • Druh pracovného pomeru – plný úväzok
  • Mzdové podmienky (brutto) – Od 1 075 EUR/mesiac. Od 875 EUR/mesiac. Mzda sa skladá z 3 zložiek – fixná 700 € brutto + variabilná zložka (do 175 € brutto) + bonusový systém (priemerne okolo 200 €, zhora však neobmedzený)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho kontaktného call centra hľadáme dynamických ľudí s dobrými komunikačnými a predajnými zručnosťami.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:

Jedná sa o prácu na 3 zmeny počas pracovného týždňa aj víkendu. Nie nočné zmeny.

Zamestnanecké výhody, benefity
Zľavy na produkty Slovak Telekom a DIGI SLOVAKIA. Zaujímavé mesačné a ročné bonusy z predaja produktov. Odborné školenia. Peňažné benefity pri narodení dieťaťa a pri svadbe. Stravné. Multisport karta. Zľavy na produkty u zmluvných partnerov. Zaujímavé zamestnanecké súťaže. Príjemný kolektív.

Informácie o výberovom konaní
Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.6.2022

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Office – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Koupil

Email: peter.koupil@digislovakia.sk

Call Now Button