HBO GO - Zábava práve začína

08.11.2016

Výhody HBO GO

  • online videotéka s viac ako 2000 hodinami obsahu,
  • premiérové tituly najväčších hollywoodskych štúdií,
  • obľúbené seriály dostupné ihneď po uvedení v USA,
  • ponuka filmov sa pravidelne obmieňa každý týždeň,
  • sledovanie v pôvodnom znení s titulkami alebo s dabingom,
  • to najlepšie kedykoľvek a kdekoľvek, aj v HD kvalite.

Obsah HBO GO si môžete pustiť všade, kde ste online. Na telefóne, tablete, počítači, i na televízore. HBO GO funguje s väčšinou Smart TV.

MAŤ HBO GO NEBOLO NIKDY JEDNODUCHŠIE

Služba HBO GO je dostupná všetkým zákazníkom DIGI Slovakia za mesačný poplatok podľa aktuálneho cenníka. Treba si len aktivovať balík Extra HBO+GO. Momentálne je tento balík dostupný za akciovú cenu len 7 € mesačne. Ponuku získa každý zákazník, ktorý sa zaviaže využívať tento balík na 24 mesiacov. Každý zákazník môže sledovať videotéku na dvoch zariadeniach súčasne a celkovo môže mať zaregistrované až štyri zariadenia.

V prípade záujmu o službu HBO GO prosím kontaktujte zákaznícku linku na 0850 211 112 alebo napíšte email na hbogo@digislovakia.sk.

Registrovať HBO GO               Manuál na registráciu HBO GO 

 AKO NA TO?

1. Na stránkách www.hbogo.sk prejdite do sekcie Menu, vyberte Nastavenia a kliknite na Registrovať

2. V rolovacom menu vyberte poskytovateľa DIGI SLOVAKIA s.r.o.

3. Zadajte svoje číslo zmluvy a emailovú adresu

4. Vyplňte svoje osobné údaje a dokončite registráciu.

Na záver si stiahnite aplikáciu, vhodnú pre váš operačný systém (iOS, Android, Windows mobile, Samsung Smart TV, LG Smart TV) a môžete začať sledovať program kedykoľvek, kde máte prístup k internetu.

 

 

 

Časté otázky

HBO GO Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na počítači, mobile, tablete, alebo televízii s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať Vaše obľúbené seriály z produkcie HBO, populárne blockbustery, komédie, dokumenty a špeciálne záznamy z natáčania – kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

HBO GO obsahuje výber programov z televízneho vysielania HBO, ale nájdete tu takmer kompletnú ponuku HBO originálnej produkcie. Okrem toho sú niektoré programy uvádzané premiérovo na HBO GO.

Áno, seriály z originálnej produkcie HBO sú v ponuke HBO GO hneď po ich premiére. Kompletná ponuka však zahŕňa aj hollywoodské blockbustery, dokumenty a oceňovanú originálnu produkciu HBO.

Áno, nájdete tu aj filmy a programy pre deti. Okrem toho môžete využiť službu rodičovského zámku, aby ste deťom na HBO GO zablokovali prístup k programom pre dospelých.

Áno, ak máte televízor, ktorý túto funkciu podporuje, môžete prepojiť Váš počítač s televízorom a na ňom sledovať programy HBO GO. Môžete tiež využiť službu AirPlay, ktorá Vám umožní streamovať HBO GO z vášho obľúbeného Apple zariadenia priamo na AppleTV.

Nie, HBO GO je ponúkané vždy iba lokálne, ak ste v zahraničí, nebudete môcť túto službu využívať.

Každý zákazník môže sledovať videotéku na dvoch zariadeniach súčasne a celkovo môže mať zaregistrované až štyri zariadenia.

 

Podporované zariadenia pre využívanie služby HBO GO: iOS, Android, Windows Mobile, Samsung Smart TV, LG Smart.