Nový firmware a rozšírenie programovej ponuky

09.10.2017

DIGI SLOVAKIA V OKTÓBRI AKTUALIZUJE FIRMWARE A ROZŠIRUJE PROGRAMOVÚ PONUKU

DIGI Slovakia sa snaží v záujme neustáleho zvyšovania zákazníckej spokojnosti vylepšovať kvalitu svojich služieb a dávať zákazníkovi vždy viac. Dovoľujeme si preto oznámiť dve októbrové novinky:

NOVÝ FIRMWARE PRE SET-TOP BOXY KAON

V druhom októbrovom týždni – v noci z 9. na 10. októbra - prebehne inštalácia nového firmware-u. Prebehne automaticky v nočných hodinách, aby nerušila zákazníkov. Nový firmware prináša opravy existujúcich chýb, ako aj drobné vylepšenia:

  • Opravená funkcionalita rodičovského zámku.
  • Pridaná skratka, tlačidlo na rýchly prístup ku zvukovej stope nevidiacich. Po stlačení červeného tlačidla na ovládači (farebné tlačidlá favourites) sa zapne stopa s komentárom pre nevidiacich, ak je dostupná.
  • Počas rýchleho prepínania kanálov (channel up /channel down) sa zobrazia infobannery o danom programe.
  • Upravená notifikačná správa pri kanáloch, ktoré nie sú súčasťou predplateného baliku, ktorá zobrazuje, v ktorom balíku sa predmetný kanál nachádza.

V prípade, že zákazník vypína set-top box alebo má vypnutý automatický nočný update, zmena sa prejaví po prepnutí set-top boxu na ľubovoľný televízny kanál vysielaný na transpondéry ST TP1 (napríklad Jednotka HD, Markíza HD, JOJ HD...). V prípade akýchkoľvek problémov stačí kontaktovať naše call centrum na 0850 211 112.

ROZŠÍRENIE PROGRAMOVEJ PONUKY

DIGI Slovakia chce svojim zákazníkom prinášať stále viac. Do ponuky našich programov v balíku MAXI sme pridali obľúbený kanál Film+. Ponúka bohatú paletu filmov všetkých žánrov pre celú rodinu z celosvetovej aj domácej tvorby.

Do balíka Extra HU +, ktorý aktuálne prináša až 31 maďarských kanálov, pribudol kanál Comedy Central Family. Zameriava sa prevažne na rodinné, humorné komediálne seriály.

Kompletnú programovú ponuku nájdete na www.digislovakia.sk