Maďarský balík HU+ za 1 € mesačne


Dátum: 11. septembra 2019 / autor: admin

Aj naďalej vám prinášame najlepší svetový futbal už od 9,60 mesačne! Sledujte anglickú Premier League, španielsku Laligu, taliansku Seria A či nemeckú Bundesligu. K tomu zákazníkom ponúkame balíček 36 maďarských programov len za 1 euro mesačne na prvých 12 mesiacov.

hu balik za 1

EXTRA HU+ ZA VÝHODNÚ CENU

Maďarsky hovoriaci diváci majú možnosť využiť výhodnú ponuku balíčka EXTRA HU+. V ponuke satelitnej televízie môžu sledovať až 36 maďarských programov iba za 1€ mesačne na prvých 12 mesiacov. Akciová ponuka platí pre prvých 1000 zákazníkov pri využití jesennej kampane a je časovo obmedzená do skončenia jesennej kampane.

M1 HD
M2 HD
M4 Sport HD
Duna
Duna World

Prime

Comedy Central
Comedy Central Family
Cool TV
Film+
RTL+
RTL II
RTL Klub HD
Sorozat+
Magyar ATV
Magyar Slager TV
Muzsika TV
MTV
MOZI+
TV2 HD
Super TV2
FEM3
TV 4
Story 4
AXN

TV Paprika

Nickelodeon

Viasat 3

Viasat 6

Hir TV
M5
FilmBox
Nick Junior
Galaxy 4
RTL Gold
Film 4

NAJLEPŠÍ SVETOVÝ FUTBAL

Na štyroch kanáloch DIGI SPORT a novom programe PREMIER SPORT čaká na divákov to najlepšie zo svetového futbalu. Zákazníci si môžu vychutnať až 11 športových HD kanálov a k tomu 54 rodinných programov už v základnom balíku za stále nezmenených 9,60 € mesačne.

INŠTALÁCIA A SATELIT ZDARMA

Aj naďalej ponúkame zákazníkom obľúbené benefity. Pri využití kampane majú inštaláciu služby aj satelit zadarmo a zákazníkov káblovej televízie poteší 50% zľava na 3 až 6 mesiacov. K dispozícií sú aj výhodné cenové balíčky Internet + TV.

Chcem doplnkový balíček HU+

 

DIGI Novinky

Maďarský balík HU+ za 1 € mesačne

DIGI prináša najlepší svetový futbal

Letná kampaň vrcholí

Premier League pokračuje na novom programe Premier Sport