Premier League pokračuje na novom programe Premier Sport

Dátum: 5. augusta 2019


ČAKANIE SA SKONČILO

Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť na ďalšie 3 sezóny napínavých zápasov najprestížnejšej anglickej ligy. Všetko sa bude odohrávať na novom programe PREMIER SPORT, ktorý nahradí kanál DIGI SPORT 4 už 9. augusta o 9-tej hodine večer.

Maratón priamych prenosov, záznamov, magazínov i štúdii odštartuje priamy prenos z otváracieho zápasu novej sezóny Premier League medzi Liverpool FC a Norwich City.

Prechod z programu DIGI Sport 4 na nový program PREMIER SPORT prebehne automaticky, takže nie je potrebné vykonávať automatické ladenie.

Súčasťou nového kanálu PREMIER SPORT budú aj ďalšie dve ostrovné súťaže – anglická Championship a škótska Premiership. Ak k tomu pripočítame množstvo magazínov, pripravovanú novú reláciu, štúdiá k top zápasom, či pravidelné sumáre, a to aj z duelov nižších anglických súťaží, čakajú nás doslova tisícky hodín skvelej futbalovej zábavy.

Program PREMIER SPORT bude súčasťou balíka Štandard. Spolu so španielskou, talianskou a nemeckou ligou vytvárajú výbornú futbalovú ponuku. V základnom balíku tak zákazníci môžu sledovať až 11 športových programov v HD.

Chcem SATELITNÚ TV


 

DIGI Novinky

Nový dokumentárny program v balíku Premium

CANAL+ Action v balíku Premium

SÚŤAŽ S VOYO ŠTART

Aktualizácia Set-top boxu zákazníkov káblovej televízie

Call Now Button