Streamovacia služba CANAL+ zadarmo pre DIGI zákazníkov

 

Našim zákazníkom prinášame ďalší benefit, v podobe streamovacej služby CANAL+, ktorá vám ponúkne množstvo zábavného obsahu. Vychutnajte si akčné filmové príbehy a seriály všetkých žánrov s novinkou v našej ponuke, službou CANAL+. Z bohatého obsahu si môžete vybrať napríklad filmovú sériu Mission: Impossible, seriál Gomora či filmovú komédiu Vlastníci.

 

Pre využívanie služby CANAL+ je potrebné sa zaregistrovať a stiahnuť si aplikáciu CANAL+. Služba CANAL+ je bezplatne dostupná pre zákazníkov satelitnej a káblovej televízie s aktivovaným TV balíkom Premium alebo Platinum a zákazníkov internetovej televízie so základným balíkom TV M, ktorí majú zároveň aktivovaný extra balík Premium Sport.

 

Zaregistrovať CANAL+

 

Zábava pre nových aj verných zákazníkov

 

Ako získať CANAL+?

 

 • Službu CANAL+ si aktivujete jednoducho cez nasledujúci formulár, alebo nás kontaktujte na zákazníckej linke 0850 211 112. Prípadne sa zastavte osobne v našej pobočke.
 • Počas registrácie si zvolíte prihlasovací e-mail a heslo, prostredníctvom ktorých sa budete prihlasovať do služby CANAL+.

Po úspešnej registrácii CANAL+, môžete sledovať filmy a seriály, či vybraný športový obsah, cez podporované Smart TV, na tablete či mobile, alebo cez internetový prehliadač vo svojom počítači. Streamovaciu službu CANAL+ získavate od nás bezplatne k vybraným základným balíkom služieb.

 

Ako sledovať streamovaciu službu CANAL+?

 

Cez mobil či tablet

 1. Stiahnite si aplikáciu CANAL+ do svojho mobilu alebo tabletu.
 2. Spustite aplikáciu CANAL+ a kliknite na „Prihlásiť sa“.
 3. Zadajte prihlasovací e-mail a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.
 4. Odsúhlaste podmienky používania.
 5. Vyberte si z ponuky CANAL+ a stlačte “Sledovať”.

Cez aplikáciu v TV

 1. Stiahnite si aplikáciu do svojho TV.
 2. Spustite aplikáciu CANAL+ a kliknite na „Prihlásiť“.
 3. Zadajte prihlasovací e-mail a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.
 4. Odsúhlaste podmienky používania.
 5. Vyberte si z ponuky CANAL+ a stlačte “Sledovať”.

Cez internetový prehliadač na počítači

 1. Na stránke canalplus.sk v pravom hornom rohu kliknite na možnosť “Sledovať”, prípadne prejdite priamo na adresu play.canalplus.sk/login.
 2. Zadajte prihlasovací e-mail a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.
 3. Po zadaní prihlasovacích údajov kliknite na tlačidlo “Prihlásiť sa”.
 4. Odsúhlaste podmienky používania.
 5. Vyberte si z ponuky CANAL+ a stlačte “Sledovať”.

 

 

Často kladené otázky

 

Ako sa zaregistrovať?

Pre korektné využívanie služby je potrebné sa zaregistrovať a následne sa prostredníctvom zadaných prihlasovacích údajov prihlásiť do služby CANAL+.

Mám nárok na streamovaciu službu CANAL+?

Streamovacia služba CANAL+ je bezplatný benefit, ktorý získavate, ak máte aktivovanú niektorú z nižšie uvedených služieb:

 

 • Balík Satelitnej alebo Káblovej televízie Premium
 • Balík Satelitnej alebo Káblovej televízie Platinum
 • Balík Internetová televízie M, spoločne s aktivovaným extra balíkom Premium Sport

 

V prípade, že ste splnili všetky podmienky na získanie benefitu CANAL+, po vyplnení registračného formuláru vám bude zriadený prístup do služby CANAL+.

Ako sa dostanem do streamovacej služby CANAL+?

Streamovaciu platformu CANAL+ môžete sledovať po stiahnutí aplikácie do Vášho smart TV, tabletu, mobilu alebo priamo vo Vašom webovom prehliadači.

Na koľkých zariadeniach je možné sledovať obsah aplikácie CANAL+?

Obsah je možné sledovať na 2 zariadeniach súčasne. Celkovo však môže byť služba CANAL+ pod jedným prihlasovacím menom a heslom zaregistrovaná až na 5 zariadeniach. V prípade, že chcete pridať ďalšie zariadenie, systém vás vyzve na odstránenie niektorého z už zaregistrovaných zariadení.

Ponúka služba CANAL+ dostupná cez DIGI, ten istý obsah ako voľne dostupná služba CANAL+?

Áno, jedná sa presne o ten istý obsah s výnimkou nasledovných tel. programov: FILMBOX, FILMBOX STARS, FILMBOX EXTRA, FILMBOX PREMIUM, FILMBOX FAMILY, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3 a priamych prenosov tenisových WTA turnajov.

Čo potrebujem na využívanie služby CANAL+?

Pre korektné využívanie služby je potrebné:

 

 • Stabilné pripojenie na internet
 • Nainštalovaná aplikácia CANAL+, vo Vašom smart TV, mobile, tablete, PC alebo notebooku

 

V prípade sledovania služby CANAL+ cez Váš webový prehliadač sa prosím uistite, že využívate niektorý z podporovaných prehliadačov ku ktorým patrí – Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox. V prípade MAC OS sú podporované prehliadače Safari, Google Chrome, Firefox.

Zabudol som svoje prihlasovacie heslo, ako ho môžem zmeniť?

Ak si nepamätáte svoje heslo, môžete si ho obnoviť TU.

Koľko trvá zriadenie CANAL+?

Prístup k streamovacej službe CANAL+ budete mať k dispozícii štandardne do niekoľkých minút po úspešnej registrácii cez náš formulár.

Môžem využívať streamovaciu službu CANAL+ aj v zahraničí?

Prvotné prihlásenie do služby CANAL+ je nutné vykonať na území Slovenskej republiky a následne je možné službu CANAL+ dočasne využívať vo všetkých členských štátoch EÚ, takže si zákazník môže pustiť obľúbený program aj na dovolenke.

Call Now Button