Predstavujeme MAX

Pozerajte ikonické seriály, filmové hity a mnoho ďalšieho. Max prináša všetko, čo milujete na HBO Max – tituly z produkcií Warner Bros., Cartoon Network a DC vesmíru – a k tomu živé prenosy zo športových udalostí i obsah z obľúbených televíznych kanálov ako Discovery a TLC.

 

Vylepšenia, ktoré nájdete v Max:

 

 • Personalizovaný výber titulov a vylepšené vyhľadávanie
 • Vylepšený výkon
 • Jednoduchšie prihlásenie a používanie
 • PIN kód profilu pre profily dospelých a detí
 • Nové Hubs, vrátane žánrov

Obsah Max si môžete pustiť všade, kde ste online. Na telefóne, tablete, počítači, hernej konzole alebo televízore.

 

Ešte nemáte Max? Aktivujte si náš extra balík

 

Aktivujte si teraz doplnkový balík Extra HBO + Max a získajte k nemu novú streamovaciu službu Max. Nová aplikácia je plná nových aj kultových filmov a seriálov, ktoré môžete sledovať na dvoch zariadeniach súčasne, kedykoľvek a kdekoľvek. Streamovaciu službu Max vrátane troch HBO programov môžete získať len za 8 € mesačne.

 

Balík Extra HBO a službu Max si môžete aktivovať na našej zákazníckej linke 0850 211 112 alebo využite jednoduchú aktiváciu cez eKonto.

 

Registrovať MAX          Manuál na registráciu MAX

 

AKO NA TO?

 1. Na stránkach www.max.com kliknite na „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu obrazovky.
 2. Následne vyberte možnosť „Vytvorte účet Max pripojením svojho poskytovateľa televíznych, mobilných alebo internetových služieb“.
 3. Vyberte poskytovateľa DIGI.
 4. Zadajte svoje číslo zmluvy a emailovú adresu – musí byť rovnaká ako tá, ktorú ste uviedli do kontaktných informácií pre spoločnosť DIGI Slovakia.
 5. Vyplňte svoje osobné údaje a dokončite registráciu.

Na záver si stiahnite aplikáciu, vhodnú pre váš operačný systém (iOS, Android, Windows mobile, Samsung Smart TV, LG Smart TV) a môžete začať sledovať program kedykoľvek, kde máte prístup k internetu.

 

 

Na akých zariadeniach bude MAX k dispozícii?

 

Služba Max je dostupná na telefónoch, tabletoch, televízoroch, počítačoch, streamovacích zariadeniach, set-top boxoch a herných konzolách.

 

 

Často kladené otázky

 

Čo je služba Max?

Max obsahuje rozšírenú knižnicu nabitú titulmi rôznych žánrov – od true crime cez dokumenty, reality show, relácie o varení, tituly pre rodiny i najmenších až po živé športové prenosy.

Max zahŕňa

To najlepšie z HBO: Pozerajte ikonické seriály, filmové hity a mnoho ďalšieho z dielní HBO, Warner Bros., Cartoon Network a DC vesmíru.

To najobľúbenejšie z Discovery: Najlepšie reality show a mnoho ďalšieho.

Vylepšenia, ktoré nájdete v Max:

 • Personalizovaný výber titulov a vylepšené vyhľadávanie
 • Vylepšený výkon
 • Jednoduchšie prihlásenie a používanie
 • PIN kód profilu pre profily dospelých a detí
 • Nové Hubs, vrátane žánrov.

Čo ak zabudnem heslo od HBO Max?

Na stránke www.max.com kliknite na odkaz „Zabudli ste heslo?“ a podľa pokynov resetujte heslo do účtu. Heslo si môžete resetovať aj na stránke: play.max.com/forgot-password

Na akých zariadeniach bude Max k dispozícii?

Služba Max bude dostupná na telefónoch, tabletoch, počítačoch, streamovacích zariadeniach, set-top boxoch a herných konzolách.

Na koľkých zariadeniach môžem sledovať obsah?

Súčasne môžete sledovať obľúbené filmy či seriály na 2 zariadeniach, pričom počet zariadení, cez ktoré sa môžete do aplikácie Max prihlásiť je neobmedzený.

Môžem na Max pozerať Olympijské hry Paríž 2024?

Olympijské hry Paríž 2024 budú zahrnuté vo Vašom predplatnom od DIGI.

Call Now Button