NOVÁ TV CEZ INTERNET A RÝCHLEJŠIE BALÍKY INTERNETU

Odteraz dostupné v okresoch Nové Zámky, Prievidza, Rimavská Sobota, Rožňava a Námestovo.

 

Predstavujeme vám nové vylepšené balíky internetu a televízie. Vyberte si rýchly internet od DIGI, televíziu s bohatou programovou ponukou alebo si zvoľte niektorý z našich kombinovaných balíkov rýchleho internetu a televízie už od 16,90 € mesačne, navyše úplne bez viazanosti. Vylepšené produkty sú aktuálne dostupné v okresoch Nové Zámky, Prievidza, Rimavská Sobota, Rožňava a Námestovo. Čoskoro predstavíme aj ďalšie lokality v ktorých bude možné objednať si nové televízne a internetové balíky od DIGI.

 

 

OVERIŤ DOSTUPNOSŤ

 

OBJAVTE PONUKU TELEVÍZNYCH A INTERNETOVÝCH BALÍKOV

 

VYBERTE SI NIEKTORÝ Z KOMBINOVANÝCH BALÍKOV INTERNETU A TELEVÍZIE ZA ZVÝHODNENÚ CENU

 

ZÍSKAJTE EXTRA PORCIU ZÁBAVY

 

V našej ponuke extra balíkov si prídu na svoje milovníci dobrých filmov, športoví fanúšikovia aj maďarsky hovoriaci diváci. Navyše, všetci naši zákazníci získavajú benefit Voyo štart v cene základného balíka služieb. Extra balíky si viete doobjednať vo vašom eKonte, prostredníctvom infolinky 0850 211 112 alebo osobne na ktorejkoľvek z našich pobočiek.

 

PREMIUM ŠPORT

 

Športových fanúšikov poteší EXTRA Balík PREMIUM ŠPORT, ktorý ponúkne to najlepšie zo svetového športu. Sledujte zápasy futbalovej Premier League, Ligy Majstrov, live zápasy NFL alebo napínavé súboje UFC. Vďaka kombinácii s týmto extra balíkom môžete získať až 19 športových programov.

 

6 €
VOYO ŠTART

 

DIGI vám prináša benefit Voyo štart, ktorý ponúka sledovanie 5 videí z vybraného obsahu Voyo každých 30 dní v cene Vášho základného balíka. Navyše prvých 14 dní od aktivácie môžete sledovať neobmedzené množstvo videí z vybraného obsahu Voyo štart a objaviť tak širokú ponuku Voyo. V ponuke extra balíkov nájdete aj balík Voyo, ktorý Vám za mesačný poplatok 5,99 € umožní sledovať tituly z ponuky Voyo bez obmedzení.


HU+

 

V kombinácii s extra balíkom HU+ získate až 58 programov s maďarskou zvukovou stopou. Balík obsahuje pestrú škálu TV programov, ktorá zahŕňa najžiadanejšie a najsledovanejšie maďarské kanály vrátane TV, M1, Duna, M2, RTL HU, RTL Gold a mnoho ďalších.

 

3,30 €
HBO

 

Extra balík HBO ponúka exkluzívny obsah z dielne renomovaných filmových štúdií. V ponuke nájdete množstvo filmov, seriálov, rozprávok či dokumentov, pre všetkých členov domácnosti. Najlepšie svetové filmy či seriály si tak vychutnáte z pohodlia svojej obývačky. Prístup do aplikácie HBO Max získate za poplatok + 2 € k cene extra balíka HBO.

 

6 €

AKO SLEDOVAŤ INTERNETOVÚ TELEVÍZIU OD DIGI?

 

DIGI cez internet môžete sledovať na vašej TV, prostredníctvom DIGI Set-top Boxu, ktorý vám prenajmeme už od 1,50 € /mesačne. Sledovať TV môžete aj vo vašich mobilných zariadeniach. Zapojenie Set-top Boxu, ktorý umožňuje sledovať TV cez internet si vyžaduje pripojenie prostredníctvom HDMI kábla a odporúčaná rýchlosť pripojenia pre plnohodnotné fungovanie služby je minimálne 30 Mbit/s.

 

Predbehnite sa v rade! Zavoláme vám s ponukou len pre vás.

 

Zavolajte mi

 

PONUKA TV PROGRAMOV INTERNETOVEJ TELEVÍZIE

Balík TV M

Balík TV S

width=65width=65width=65

Detské


Dokumentárne


Filmové


Športové


Životný štýl


Hudobné


Pre dospelých


Balík TV S

width=65width=65width=65

Extra balíky

Extra Premium Šport


Extra HBO


Extra HBO + HBO Max


Extra HU+


 

Často kladené otázky

 

V akých mestách je služba dostupná?

Vylepšené balíky TV S a M a INTERNET balíky S a M a ich kombinácie sú dostupné v okresoch Nové Zámky, Prievidza, Rožňava, Rimavská Sobota a Námestovo. Podrobnejší zoznam dostupných lokalít nájdete TU.

Ako si môžem objednať niektorý z vašich televíznych a internetových balíkov?

Objednávku môžete zrealizovať cez online formulár alebo na zákazníckej linke 0850 211 112.

Na koľkých zariadeniach je možné súčasne sledovať internetovú televíziu od DIGI?

Počet zariadení, na ktorých môžete súčasne sledovať TV sa mení v závislosti od počtu prístupov, ktoré máte zakúpené. V cene základného balíka máte k dispozícii 2 prístupy do služby DIGI TV. Navyše si môžete dokúpiť ďaľšie 2 prístupy, čo Vám umožní sledovať DIGI TV až na 4 zariadeniach súčasne.

Aká je maximálna rýchlosť internetu?

Rýchlosť internetu sa mení v závislosti od dostupnej technológie v danej oblasti. Prostredníctvom online formuláru zadajte Vašu adresu a ihneď uvidíte aktuálne možnosti a rýchlosti pripojenia na Vašej adrese.

Na akých zariadeniach je dostupná aplikácia DIGI TV / DIGI GO?

DIGI TV je možné sledovať na vybraných DIGI Set-top boxoch, na mobiloch a tabletoch.

Je súčasťou TV služby aj televízny archív?

Áno, súčasťou TV balíka je aj 7-dňový televízny archív dostupný pre veľkú väčšinu TV programov.

Aký je poplatok za prenájom Set-top Boxu?

Poplatok za prvý a druhý Set-top-box je 1,50 €/ks. V prípade, že potrebujete viac zariadení poplatok za každý ďalší Set-top Box je 3 €/ks, pričom táto suma uz zahŕňa aj poplatok za dodatočný prístup do aplikácie. Maximálny počet zariadení na jednu zmluvu sú 4 ks.

Aký je inštalačný a aktivačný poplatok za zriadenie služby Internet / Televízia?

Inštalačný poplatok v prípade samoinštalácie je 0 €. V prípade, že by ste chceli využiť služby nášho technika, poplatok za výjazd je 19,90 €.

Aktivačný poplatok pre internetovú TV S a internetovú TV M je 0 EUR.

Aktivačný poplatok sa uplatňuje len v prípade balíkov, ktorých súčasťou je internetová služba. Ak plne využijete DIGI aktivačný bonus, za aktiváciu neplatíte žiadne poplatky.

V prípade, že využijete náš aktivačný bonus a rozhodnete sa zmluvu ukončiť skôr ako po uplynutí 24 mesiacov od aktivácie, bude potrebné uhradiť alikvotnú časť z 96 EUR zo zostávajúceho obdobia zmluvy. (napr. po 12 mesiacoch 48 EUR)

Ak sa aktivačný bonus rozhodnete nevyužiť, aktivačný poplatok za služby spojené s internetom je vo výške 96 €.

Ponúkate všetky služby bez viazanosti?

Áno, všetky naše služby sú dostupné bez viazanosti. V prípade, že využijete náš aktivačný bonus, vďaka ktorému neplatíte aktivačný poplatok a rozhodnete sa zmluvu ukončiť skôr ako po uplynutí 24 mesiacov, je potrebné uhradiť alikvotnú časť z 96 EUR zo zostávajúceho obdobia zmluvy.

Aká je minimálna rýchlosť internetu potrebná pre internetovú TV?

V prípade, že máte záujem o službu TV balík S alebo TV balík M, môžete využiť aj Vaše aktuálne internetové pripojenie. Minimálna rýchlosť potrebná na korektné fungovanie služby TV balík S a TV balík M je 30 Mbit/s.

Koľko TV extra balíkov je možné si doobjednať k základnej službe?

Počet extra balíkov, ktoré si viete doobjednať k vašej základnej službe – TV balík S / TV balík M je neobmedzený. Balík „Premium Šport“ nie je možné objednať k službe TV balík S, ani k 2Play službe, ktorého súčasťou je TV balík S.

Viem si kedykoľvek zmeniť televízny a internetový balík za iný?

Áno, balík je možné kedykoľvek zmeniť. V prípade ak sa balík mení na nižší, je táto zmena spojená s administratívnym poplatkom 5 EUR.

Je možné extra balíky kedykoľvek zrušiť?

Extra balík je možné zrušiť kedykoľvek. K deaktivácii príde na konci mesiaca, v ktorom ste o zrušenie požiadali. Administratívny poplatok za zrušenie extra balíka je 5 €.

Môžem využiť svoj vlastný Wi-Fi router?

Pre plnohodnotné poskytovanie služby Internet od DIGI je potrebné si prenajať Wi-Fi router, ktorý zabezpečí stabilné a rýchle pripojenie.

Zabudol som heslo alebo prihlasovacie meno do služby DIGI TV, čo mám robiť?

Heslo si môžete obnoviť na stránke https://heslo.digislovakia.sk. V prípade, že ste zabudli prihlasovacie meno do služby, kontaktujte prosím našu zákaznícku linku 0850 211 112.

Objednal som si kombináciu balíka TV a Internet, navštívil ma Váš technik, ale služby ešte nie sú dostupné.

V prípade objednania Internetového balíka, prípadne jeho kombinácie s TV balíkom je prvým krokom realizácia prístupového bodu pre internet. Následne Vám kuriérska spoločnosť doručí Wi-Fi router, prípadne aj Set-top Box. Ďalším krokom je inštalácia zariadení, ktorú Vám vie za poplatok zabezpečiť technik, alebo samoinštalácia s pomocou návodov, dostupných na našej web stránke.

Ponúkate naďalej satelitnú a káblovú televíziu?

Áno, naďalej je možné si objednať aj balík satelitnej a káblovej televízie od DIGI. V prípade záujmu si prosím overte dostupnosť jednotlivých služieb na Vašej adrese prostredníctvom online formuláru.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Nechajte nám číslo, ozveme sa späť

Vaše osobné údaje sú spracúvané na účel kontaktovania s ponukou produktov a služieb DIGI Slovakia. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete TU.

Call Now Button