SLEDUJTE OKTAGON MMA NA DIGI

Sledujte na DIGI živé prenosy z turnajov OKTAGON MMA – najväčšej česko-slovenskej organizácie zmiešaných bojových umení u nás. Nový televízny program Premier Sport 4 vám ponúkne živé prenosy z turnajov OKTAGON MMA. Vychutnajte si strhujúce športové večery v pohodlí vášho domova.

 

 

AKO SLEDOVAŤ OKTAGON MMA NA DIGI?

 

Živé prenosy z turnajov OKTAGON MMA, môžete sledovať na programe Premier Sport 4 po zakúpení jednorazového Extra balíka OKTAGON. Aktivácia Extra balíka vám umožní sledovať najbližší živý prenos z turnaja.

 

Aktivácia Extra balíka OKTAGON je možná len prostredníctvom SMS správy v tvare OKTAGON(medzera)váš kód, odoslanej na číslo 0902 021 090.

 

 

ČO BUDE VYSIELANÉ NA PROGRAME PREMIER SPORT 4?

 

Nový program Premier Sport 4 vám ponúkne to najlepšie z OKTAGON MMA. Tešiť sa môžete na prvú reality show s profesionálnymi bojovníkmi OKTAGON Výzva, magazín Bez Rukavíc, rozhovor s bojovníkmi OKTAGON Majk alebo minisériu Na Dohled.

 

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Ako získať kód pre aktiváciu Extra balíka OKTAGON?

Na získanie aktivačného kódu sa prosím zaregistrujte na nasledujúcom linku, po úspešnej registrácii vám bude doručený unikátny aktivačný kód. Kód je potrebné zaslať prostredníctvom SMS správy v znení OKTAGON(medzera)váš kód na číslo 0902 021 090.

Čo je kód pre aktiváciu Extra balíka OKTAGON?

Kód pre aktiváciu je jedinečný kód, ktorý sa vzťahuje na vašu DIGI zmluvu a slúži ako identifikátor. Extra balík aktivovaný pomocou tohto kódu, bude účtovaný na faktúre, ktorá sa vzťahuje priamo k danej zmluve o poskytovaní služieb s DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Na čo slúži kód pre aktiváciu Extra balíka OKTAGON?

Pomocou kódu si aktivujete Extra balík OKTAGON a môžete sledovať najbližší turnaj OKTAGON MMA v čase zakúpenia prístupu.

Ako dlho je platný jeden aktivačný OKTAGON KÓD?

Aktivačný kód sa nemení a viete ho použiť aj na aktiváciu ďalších Extra balíkov OKTAGON.

Ako dlho je platný Extra balík OKTAGON?

Aktivačný kód vás oprávňuje na sledovanie najbližšieho turnaja OKTAGON MMA v čase zakúpenia prístupu. Prístup je aktívny od soboty, teda dňa kedy sa koná daný turnaj až do stredy nasledujúce týždňa po zápase, aby ste si mohli vychutnať aj atraktívne zostrihy a reprízy z víkendového turnaja. Na sledovanie ďalšieho zápasu je potrebné si opätovne aktivovať Extra balík OKTAGON zaslaním SMS správy.

Koľko stojí aktivácia Extra balíka OKTAGON?

Poplatok za aktiváciu jednorazového prístupu na sledovanie turnaja OKTAGON MMA je 15,99 € a bude vám fakturovaný vo vašej najbližšej faktúre za služby DIGI.

Ako rýchlo bude prístup aktívny?

Prístup bude aktívny do pár minút po obdržaní potvrdzujúcej SMS správy.

Môžem si Extra balík OKTAGON aktivovať aj počas konania turnaja alebo je potrebné si ho aktivovať pred jeho začiatkom?

Extra balík si môžete aktivovať aj počas už konajúceho sa vysielania OKTAGON MMA.

Je možné sledovať OKTAGON MMA aj na iných zariadeniach?

Extra balík OKTAGON MMA je možné sledovať prostredníctvom satelitnej a káblovej televízie, pomocou STB alebo CA modulu.

Extra balík OKTAGON sa obnovuje automaticky?

Po zaslaní aktivačnej SMS získate prístup na sledovanie najbližšieho turnaja OKTAGON MMA vo vašom TV. Extra balík sa neobnovuje automaticky a nie je ani potrebné ho deaktivovať. Pre sledovanie ďalšieho turnaja OKTAGON MMA je potrebné zaslať opätovne SMS s aktivačným kódom na číslo 0902 021 090.

Máme v domácnosti 2 alebo viac STB, bude prístup umožnený na všetkých STB?

Áno, prístup bude aktívny na všetkých aktívnych STB vo vašej domácnosti.

V akom základnom balíku nájdem nový televízny program Premier Sport 4?

Zákazníci DIGI SLOVAKIA, s.r.o. nájdu nový program Premier Sport 4 v základnom balíku Štandard. Na sledovanie živých prenosov OKTAGON MMA a repríz 4 dni po turnaji je potrebné si aktivovať spoplatnený Extra balík OKTAGON.

Pošlite SMS v tvare OKTAGON(medzera)váš kód na číslo 0902 021 090.

V prípade, že nemáte kód pre aktiváciu Extra balíka OKTAGON, je potrebné si ho vygenerovať TU.

Call Now Button