Prémiový SET-TOP-BOX s funkciami „zastav, pretoč, spusti znova“


Dátum: 6. decembra 2018 / autor: admin

Jedným z benefitov tohtoročnej vianočnej kampane je aj dostupnosť prémiového SET-TOP-BOXU, ktorý má nainštalovaný vlastný pevný disk s kapacitou nahrávania viac ako 400 hodín a vďaka nemu máte k dispozícii nové funkcie. Nič vám s ním už neunikne, nakoľko si pohodlne môžete nahrať svoj obľúbený program a pozrieť si ho neskôr. A vďaka dvom satelitným tunerom môžete súčasne nahrávať jeden program a druhý sledovať v reálnom čase. Okrem toho prijímač podporuje aj funkciu TimeShift, kedykoľvek je tak možné si sledovaný program zastaviť a pretočiť späť. Od svojho obľúbeného seriálu či filmu si tak môžete kedykoľvek odbehnúť a keď sa vrátite jednoducho si program pretočiť do chvíle, kedy ste ho prestali sledovať. Jednoduché a praktické!

KAON KST B2046 je dostupný ako pre všetkých nových, tak aj existujúcich viazaných zákazníkov. Prenájom nového boxu so zaujímavými funkciami stojí 3 € mesačne pri aktuálnej kampani, v rámci ktorej bude potrebné uzatvoriť viazanosť na 2 roky. S inštaláciou vám pomôže technik, takže sa nemusíte obávať, že by ste Set-top box nastavili nesprávne.

Vychutnajte si funkcie „zastav, pretoč, spusti znova“ a nahrávajte si programy, ktoré máte radi s novým Set-top boxom. Ak vás ponuka zaujala, prípadne potrebujete viac informácií, neváhajte zavolať kolegom na našej zákazníckej linke.

Vyskúšajte nový Set Top box

OBJEDNAŤ SATELITNÚ TV

 

DIGI Novinky

Štedrejšie Vianoce na DIGI

Televízia a internet pod jednou strechou a výhodne

Prémiový SET-TOP-BOX s funkciami „zastav, pretoč, spusti znova“

Spájame najlepší obsah