Potrebujete si „odskočiť“ počas vášho obľúbeného filmu?

Dátum: 21. januára 2019


Buďte pánom svojho času aj pri sledovaní Vašich obľúbených programov. S funkciami nového SET-TOP Boxu „zastav, pretoč, spusti znova“, ktorý má v sebe zabudovaný vlastný pevný disk s kapacitou nahrávania viac ako 500 hodín, vám už pri sledovaní Vášho obľúbeného programu, seriálu či rozprávky nič neunikne.

Jednoducho a pohodlne si požadovanú reláciu nahráte a môžete si ju pozrieť neskôr. A to nie je všetko! Vďaka dvom satelitným tunerom môžete súčasne nahrávať jeden program a druhý sledovať v reálnom čase. Okrem toho prijímač podporuje aj funkciu TimeShift, kedykoľvek je tak možné si sledovaný program zastaviť a pretočiť späť. Od svojho obľúbeného seriálu či filmu si tak môžete kedykoľvek odbehnúť a keď sa vrátite jednoducho si program pretočiť do chvíle, kedy ste ho prestali sledovať. Jednoduché a praktické riešenie pre náročnejšieho diváka!

Prémiový KAON KST B2046 je dostupný v rámci aktuálnej kampane aj pre Vás. Prenájom nového boxu so zaujímavými funkciami stojí 3 € mesačne pri aktuálnej kampani, v rámci ktorej bude potrebné uzatvoriť viazanosť na 2 roky. S inštaláciou vám pomôže technik, takže sa nemusíte obávať, že by ste Set-top box nastavili nesprávne. Výjazd technika ku vašej existujúcej službe bude spoplatnený sumou 19,90 €.

Ak Vás ponuka zaujala, prípadne potrebujete viac informácií, neváhajte zavolať kolegom na našej zákazníckej linke 0850 211 112.

Vyskúšajte nový Set Top box

OBJEDNAŤ SATELITNÚ TV

 

DIGI Novinky

Nový dokumentárny program v balíku Premium

CANAL+ Action v balíku Premium

SÚŤAŽ S VOYO ŠTART

Aktualizácia Set-top boxu zákazníkov káblovej televízie

Call Now Button