Prémiový SET-TOP-BOX s funkciami „zastav, pretoč, spusti znova“


Dátum: 6. decembra 2018 / autor: admin

Jedným z benefitov tohtoročnej vianočnej kampane je aj dostupnosť prémiového SET-TOP-BOXU, ktorý má nainštalovaný vlastný pevný disk s kapacitou nahrávania viac ako 400 hodín a vďaka nemu máte k dispozícii nové funkcie. Nič vám s ním už neunikne, nakoľko si pohodlne môžete nahrať svoj obľúbený program a pozrieť si ho neskôr. A vďaka dvom satelitným tunerom môžete súčasne nahrávať jeden program a druhý sledovať v reálnom čase. Okrem toho prijímač podporuje aj funkciu TimeShift, kedykoľvek je tak možné si sledovaný program zastaviť a pretočiť späť. Od svojho obľúbeného seriálu či filmu si tak môžete kedykoľvek odbehnúť a keď sa vrátite jednoducho si program pretočiť do chvíle, kedy ste ho prestali sledovať. Jednoduché a praktické!

KAON KST B2046 je dostupný ako pre všetkých nových, tak aj existujúcich viazaných zákazníkov. Prenájom nového boxu so zaujímavými funkciami stojí 3 € mesačne pri aktuálnej kampani, v rámci ktorej bude potrebné uzatvoriť viazanosť na 2 roky. S inštaláciou vám pomôže technik, takže sa nemusíte obávať, že by ste Set-top box nastavili nesprávne.

Vychutnajte si funkcie „zastav, pretoč, spusti znova“ a nahrávajte si programy, ktoré máte radi s novým Set-top boxom. Ak vás ponuka zaujala, prípadne potrebujete viac informácií, neváhajte zavolať kolegom na našej zákazníckej linke.

Vyskúšajte nový Set Top box

OBJEDNAŤ SATELITNÚ TV

 

DIGI Novinky

Televízia a internet pod jednou strechou a výhodne

Prémiový SET-TOP-BOX s funkciami „zastav, pretoč, spusti znova“

Spájame najlepší obsah

DIGI SPÁJA