DIGI PRESÚVA PROGRAMY NA VLASTNÚ KAPACITU

Dátum: 22. marca 2021


Prinášame pozitívne správy zákazníkom satelitnej televízie DIGI Slovakia. Spoločnosť presúva takmer všetky TV stanice na vlastnú satelitnú kapacitu na satelitnej pozícií 1W. Táto zmena sa týka desiatok TV programov, vrátane maďarských staníc.

DIGI dáva jasne najavo svoj dlhodobý záväzok voči svojim zákazníkom poskytovať kvalitnú službu a zaujímavý obsah. To platí aj po avizovanom odchode FreeSATu zo satelitnej pozície 1W. Ako DIGI už v minulosti avizovala, odchod FreeSATu nebude mať na jej zákazníkov žiadny negatívny vplyv.

Na satelitnej pozícii 1W tak ostáva množstvo slovenských, českých či maďarských televíznych staníc, ktoré budú zákazníkom DIGI dlhodobo k dispozícii. Pre existujúcich zákazníkov DIGI so set-top boxom sa v aktuálnej situácii nič nemení, prechod na nové frekvencie bude plne automatický. Zakazníkom s kartovým CA modulom včas pošleme údaje potrebné na preladenie programov.

Novým zákazníkom DIGI ponúka jednoduchú inštaláciu aj na vlastnú satelitnú parabolu, služby bez viazanosti, prémiový športový obsah či programy všetkých žánrov pre celú rodinu.

Všetky informácie o kampani sú dostupné na www.digislovakia.sk/objavte-digi-televiznu-ponuku

 

DIGI Novinky

JÚN PATRÍ DEŤOM

OBJAVTE DIGI TELEVÍZNU PONUKU

NAJLEPŠIE SERIÁLY A FILMY NA HBO GO

PRINÁŠAME NOVINKU: BEZKARTOVÝ CA MODUL

Call Now Button