Pridávame ďalšie televízne programy

Dátum: 15. novembra 2019


DIGI pripravila ďalšie prekvapenie pre svojich zákazníkov. Od 15.11.2019 pridáva ďalšie 2 televízne programy, ktoré potešia veľkých i malých divákov satelitnej aj káblovej televízie. Na svoje si prídu fanúšikovia dokumentu televíznym programom DocuBox, najmenších poteší program Nicktoons, oba budú dostupné v balíku Premium.

V pondelok 18.11.2019 pribudne ďalšia stanica Comedy House, ktorá bude dostupná už v balíku Štandard.

DIGI so zlepšovaním ponúkaného obsahu nekončí a pripravuje aj ďalšie stanice ako Filmbox Premium a do športovej zbierky pribudne ARENA SPORT.

 

DIGI pripravila ďalšie prekvapenie pre svojich zákazníkov. Od 15.11.2019 pridáva ďalšie 2 televízne programy, ktoré potešia veľkých i malých divákov satelitnej aj káblovej televízie. Na svoje si prídu fanúšikovia dokumentu televíznym programom DocuBox, najmenších poteší program Nicktoons, oba budú dostupné v balíku Premium. V pondelok 18.11.2019 pribudne ďalšia stanica Comedy House, ktorá bude dostupná už v balíku Štandard. DIGI so zlepšovaním ponúkaného obsahu nekončí a pripravuje aj ďalšie stanice ako Filmbox Premium a do športovej zbierky pribudne ARENA SPORT.  

DIGI Novinky

Nový kanál Markíza Klasik pre všetkých zákazníkov DIGI

Nova Sport 5 a Nova Sport 6 v ponuke DIGI

Sledujte OKTAGON na DIGI a hráte o atraktívne ceny

Programové zmeny k 30.5. 2024

Call Now Button