PRINÁŠAME TELEVÍZIU BEZ VIAZANOSTI

Dátum: 11. mája 2020


V DIGI od 11. mája 2020 prichádzame na trh s veľkou novinkou – spúšťame televíznu službu bez viazanosti. Zákazníkom ponúkame neviazanosť so 100% bonusom na satelit a inštaláciu za stále nezmenenú cenu. Diváci môžu aj naďalej využiť obľúbenú doplnkovú službu TV Archív, rozšírenú ponuku programov v balíku Premium či cenovo výhodný balík televízie a internetu. Zároveň od 14.5. 2020 prinášame benefit aktivácie programov HBO na mesiac ako darček pre všetkých zákazníkov.

TELEVÍZNA ZÁBAVA BEZ VIAZANOSTI

V DIGI prinášame televíznu službu bez viazanosti.

V aktuálnej situácii sme pristúpili k pro-zákazníckemu kroku, ktorý sme už dlhšiu dobu zvažovali. Všetky nové služby budú po novom bez mesačnej viazanosti na satelitnej aj káblovej televízii. Sme presvedčení, že ponúkame kvalitné služby za výhodné ceny a odstránenie viazanosti pre zákazníkov je krok vpred. vysvetľuje Michal Mažár, riaditeľ marketingu a predaja.

Naďalej klientom poskytujeme 100% bonus na inštaláciu a satelit. Pri jeho plnom využití zákazník za inštaláciu nič neplatí.

Cena balíkov ostáva nezmenená a na celom území Slovenska si tak zákazníci môžu vychutnať bohatú ponuku TV programov za výhodnú cenu už od 9,60 EUR mesačne.

100% BONUS NA INŠTALÁCIU – AKO TO FUNGUJE

Pri využití Bonusu na inštaláciu neplatíte na úvod žiadne poplatky. Inštalačný poplatok vo výške 72 EUR, premietnutý do 24 splátok po 3 EUR mesačne je 100% zľavnený.

V prípade, ak sa rozhodnete prestať využívať naše služby skôr než je uhradená celá suma inštalácie, zaplatíte iba zostávajúcu nesplatenú hodnotu inštalácie.

Napríklad, ak budete s nami 18 mesiacov a následne ukončíte službu doplatíte iba 18 EUR (6 * 3 EUR).

Kompletný prehľad zostatkových cien nájdete v tabuľke TU.

Chcem SATELITNÚ TV

HBO PRE ZÁKAZNÍKOV AKO DARČEK

V aktuálnej kampani nezabúdame na nových ani existujúcich zákazníkov. Pripravili sme si HBO na mesiac ako darček pre všetkých. Vychutnať si tak môžete rozšírený svet rozprávok, nových seriálov či filmov. Aktivovať balík HBO na mesiac zadarmo si môžete od 14.5.2020 do 31. 07. 2020 vo vašom eKonte.

Pokiaľ máte u nás zadané aktuálne telefónne číslo, bezplatnú deaktiváciu balíka HBO vás včas upozorníme SMS správou pár dní pred uplynutím mesačného obdobia.

Ak budete chcieť využívať balík HBO aj naďalej, môžete tak za 6 Eur mesačne.

OBJEDNAŤ SATELITNÚ SLUŽBU     OBJEDNAŤ KÁBLOVKU

Viac informácií o ponuke získate na zákazníckej linke 0850 211 112 alebo našich pobočkách.

 

DIGI Novinky

SÚŤAŽ O 100 TABLETOV LENOVO

Viac ostrejších programov v HD

Futbal na DIGI je späť – zapojte sa do súťaže a hrajte o 11 hodnotných cien

Programy DISCOVERY a EUROSPORT ostávajú na DIGI aj naďalej

Call Now Button