SÚŤAŽ S VOYO ŠTART

Dátum: 1. februára 2023


Vychutnajte si naplno náš nový benefit Voyo štart a zapojte sa do súťaže o Smart TV Samsung. Stačí, ak si v termíne od 1.2.2023 do 3.3.2023 aktivujete Voyo štart a ste zaradený do súťaže.

Ak už máte službu Voyo štart aktivovanú, ste do súťaže zapojený automaticky.

Aktivovať Voyo štart

Naša súťaž s Voyo je ukončená. Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí si aktivovali náš benefit Voyo štart a zapojili sa do súťaže.

Výhercom Smart TV Samsung sa stáva Vladimír P. (Turany).

Srdečne gratulujeme

Spoznajte benefit VOYO ŠTART

Voyo štart vám ponúka bezplatné sledovanie 5 videí z vybraného obsahu Voyo každých 30 Dní. Nájdete tu obľúbené televízne seriály, filmové tituly, česko-slovenské komédie čo rozprávky bez prerušovania reklamami. Navyše prvých 14 dní od aktivácie môžete sledovať neobmedzené množstvo filmov, seriálov či videí z vybraného obsahu Voyo štart úplne bezplatne a objaviť tak širokú ponuku Voyo.

. Chcem Voyo štart
.

Ako získať Voyo štart?

Aktivácia je veľmi jednoduchá, stačí vyplniť nasledujúci formulár. V prípade, že potrebujete pomôcť s aktiváciou neváhajte nás kontaktovať na zákazníckej linke 0850 211 112. (Na zákazníckej linke sme vám k dispozícii v časoch: Po – Pi: 8:00-20:00, So – Ne: 9:00-17:00) Prípadne, navštívte niektorú z našich pobočiek.

Štatút a podmienky súťaže nájdete TU.

Viac info na www.digislovakia.sk/voyo

 

DIGI Novinky

Nový dokumentárny program v balíku Premium

CANAL+ Action v balíku Premium

SÚŤAŽ S VOYO ŠTART

Aktualizácia Set-top boxu zákazníkov káblovej televízie

Call Now Button