DIGI Sport TV

Žijeme športom každý deň

Najviac športu je na DIGI Sport. A v HD kvalite. Priame prenosy z najlepších súťaží sveta môžete sledovať exkluzívne vďaka DIGI TV.

 

Získajte možnosť sledovať množstvo športových prenosov a relácií, ktoré vysiela DIGI Sport na kanáloch 1, 2, 3, Premier Sport a ďalšie športové stanice z ponuky DIGI TV. Až 11 športových programov v HD kvalite nájdete už v základnom balíku.

Ako naladiť?

Chcem sledovať DIGI Sport pravidelne

Užite si záplavu športových prenosov. Na programoch DIGI Sport a Premier Sport nájdete najlepšie futbalové súťaže Premier League, La Ligu, Bundesligu, Serie A, či FA Cup. Neuniknú vám ale ani tenisové prenosy ATP a bojové športy, atletika, motorizmus alebo dostihy.

 

 

 

Potrebujete pomôcť? Vyplňte tento formulár a my sa Vám ozveme.

Chcem DIGI Sport na určitú dobu

Športové prenosy môžete sledovať v aplikácii DIGI GO na mobile i tablete. Vychutnajte si všetky dôležité zápasy až na 10 športových programoch. Vychutnajte si zápasy svojho tímu kedykoľvek  a kdekoľvek už od 4 € mesačne. Objednať si ju môžete na 1 mesiac, 3 mesiace alebo celý rok.

 

 

Už mám DIGI TV

DIGI Sport naladíte na pozíciách 32 až 34. Nezabudnite, že programy môžete okrem televízie sledovať aj cez aplikáciu DIGI GO na mobile a tablete.

 

Sledujte DIGI Sport a prečítajte si všetko zo zákulisia športu – analýzy zápasov, články, videá.

 

 

 

 

Call Now Button