Telekom a DIGI zaraďujú množstvo kanálov v HD bez zmeny cien


Dátum: 19. januára 2017 / autor: admin


Telekom a DIGI na satelitnú platformu zaraďujú viacero nových kanálov, do ponuky pribudne aj pätica hlavných staníc v HD.

Päť nových HD kanálov pre všetkých

Od stredy 1. februára získajú zákazníci Magio Sat aj DIGI až 5 staníc v HD kvalite. Vo vysokom rozlíšení si budú môcť vychutnávať kanály Doma, Dajto, Wau, Plus a JOJ Cinema automaticky a bez zmeny cien všetci starí aj noví zákazníci.

V ponuke Magio Sat tak diváci nájdu až 28 kanálov v HD kvalite, v DIGI celkovo až 26 HD kanálov.

Som rád, že sa nám spoločne s našou materskou spoločnosťou Slovak Telekom podarilo opäť vylepšiť našu ponuku satelitnej televízie. Za nezmenenú cenu ponúkame viac HD kanálov už v základnom balíku, čo potvrdzuje našu dlhodobú stratégiu neustále prinášať vyššiu hodnotu a relevanciu pre koncového zákazníka, uviedol riaditeľ marketingu a predaja DIGI Slovakia Roman Vavrík.

Telekom tradične prináša exkluzívny rodinný a športový obsah. Zákazníci v našej ponuke nájdu špeciálny obsah od ŤUKI TV s obľúbenými detskými formátmi ako Máša a medveď či novými sériami Pesničkového Neposlušníka Mira Jaroša. Na kanáloch Digi Sport zákazníkom vieme ponúknuť prémiový obsah v podobe anglickej a španielskej futbalovej ligy, či Ligy majstrov. Rozšírenie ponuky o hlavné kanály v HD a nedávne predstavenie Archívu pre satelitných zákazníkov predstavuje ďalšie zásadné posilnenie kvality a atraktivity našich televíznych služieb,“ uviedol manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.

Nové české stanice a hudobný kanál

Zákazníci Telekomu a DIGI zároveň budú môcť od 1. februára sledovať nové stanice Nova International a Prima Plus, ktoré budú dostupné už v základných balíkoch. Súčasnú ponuku hudobných kanálov zase doplní česká hudobná stanica Óčko. Zákazníci Magio Sat ho nájdu v balíku M, zákazníci DIGI v balíku Štandard. Zároveň sa rozšírila aj ponuka maďarských kanálov o žiadaný športový kanál M4 Sport, ktorý si zákazníci Magio Sat i DIGI nájdu vo svojich rozšírených maďarských balíkoch.

 

DIGI Novinky

Na nový rok nový kanál EPIC DRAMA HD a súťaž o lístky do Legolandu

Voľné vysielanie HBO od 11.11. do 12.11.

DIGI VÁM PRINÁŠA TIE NAJROZPRÁVKOVEJŠIE VIANOCE

DIGI Sport má nový web, DIGI GO skvelú aktualizáciu