Súťaž Šťastná 11-ka skončila. Poznáme výhercu!

Dátum: 17. októbra 2016


Výhercom súťaže Šťastná 11-ka a krásnej sumy 11 000 € sa stal Robert Gábor, Kecerovské Pekľany.

 

Srdečne blahoželáme!

 


Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to jednoduché, stačí poslať SMS v tvare DIGI alebo GOL na telefónne číslo 707 a si v hre o skvelých 11 000 €!

Za každú SMS získaš jeden jedinečný aktivačný kód pre službu DIGI GO a zároveň aj jeden Gól, ktorý je zaradený do žrebovania. Do súťaže sa môžeš zapojiť koľkokrát chceš. Koľko Gólov získaš, toľkokrát si v žrebovaní a teda čím viac SMS pošleš, tým väčšia je tvoja šanca na výhru.

Cena spätnej SMS je 2 € s DPH, za čo získavaš prístup do služby DIGI GO na 1 mesiac. Súťaž trvá od 18.10. 2016 do 26.11.2016. Výhercu hlavnej výhry 11 000 € budeme žrebovať po ukončení súťaže.

Ako získať DIGI GO na 1 mesiac?

 

Aktivuj si DIGI GO            Krátke pravidlá            Štatút súťaže            Podmienky kampane DIGI

 

 

Časté otázky

Aký je správny tvar súťažnej SMS a koľko stojí?

Do súťaže sa zapojíš zaslaním SMS s textom: GOL na číslo 707 alebo DIGI na číslo 707 (alebo iným príkazom, ktorý ti pošleme v SMS). Cena spätnej (odpovednej) SMS, ktorá ti potvrdí, že si zapojená/ý v súťaži, je 2 € s DPHVšetky ostatné SMS-ky sú v tejto súťaži BEZPLATNÉ!

Je jedno, čí napíšem SMS s malými alebo veľkými písmenami?

Na veľkosti znakov NEZÁLEŽÍ. Môžeš použiť aj malé, veľké aj kombinované znaky.

Koľko SMS môžem poslať? Koľko krát sa môžem zapojiť?

Zapojenie sa do súťaže je NEOBMEDZENÉ! Môžeš sa zapojiť koľkokrát chceš. ČÍM VIAC SMS POŠLEŠ, TÝM Viac Gólov získaš a MÁŠ VÄČŠIU ŠANCU VYHRAŤ!

Funguje táto súťaž u všetkých mobilných operátorov v SR?

Áno, u všetkých slovenských mobilných operátorov, vrátane napr. FunFónu či TescoMobile, okrem mobilného operátora SWAN (4ka). Funguje dokonca aj pri poslaní SMS v zahraničí zo slovenského telefónneho čísla, (vtedy zaplatíš naviac aj za poslanie roamingových SMS podľa cenníka tvojho SR operátora). SMS nepôjde poslať len v prípade zaslania SMS zo siete zahraničného mobilného operátora.

Čo ak nedostanem potvrdzujúcu SMS o zapojení sa do súťaže?

Pokiaľ si poslal/-a SMS v správnom tvare a neprišla ti žiadna odpoveď, dôvodov môže byť viac, napr. môžeš mať nedostatok kreditu, plnú schránku prijatých SMS správ alebo ti obdobné služby tvoj mobilný operátor z rôznych príčin zablokoval. V takom prípade kontaktuj infolinku svojho mobilného operátora. Niekedy ti môže z rôznych nezistených príčin prísť odpovedná SMS s oneskorením, treba počkať na odpoveď.

Mám firemný mobil, alebo mobil nie je napísaný na mňa, ale na niekoho iného; môžem aj tak vyhrať?

Áno, pokiaľ máš mobilné telefónne číslo a SIM kartu od svojho zamestnávateľa, alebo nie je číslo na teba registrované a si len jeho užívateľom s vedomím zaregistrovaného vlastníka, aj tak sa môžeš do súťaže zapojiť a máš nárok na výhru.

Kedy je žrebovanie? Ako zistím, či som vyhral/a?

Žrebovanie za hlavný herný cyklus min. 11.000 € bude po ukončení Súťaže, výherca bude kontaktovaný telefonicky. Pre viac informácií si prečítaj Pravidlá súťaže na www.11ka.sk.

Kde nájdem viac informácií a pravidlá Súťaže?

Stručné informácie získaš zaslaním bezplatnej SMS s textom HRA na číslo 707. Pravidlá Súťaže sú zverejnené na webovej stránke www.11ka.sk alebo www.SMSfun.sk.

Nechcem dostávať žiadne reklamné SMS spojené so Súťažou. Čo mám robiť?

Jednoducho pošli bezplatnú SMS s textom STOP na číslo 707 alebo zašli krátku stručnú žiadosť e-mailom na adresu office@megavox.sk, prípadne zavolaj na infolinku: 0908 940 755 (operátor prac dni. 9 – 16).

Poslal som do súťaže 5 SMS-iek a teda som získal 5 jedinečných aktivačných kódov pre DIGI GO. Kde sú? Ako ich získam?

Pošli SMS s textom DIGIGO na číslo 707 a v spätnej SMS ti pošleme vždy jeden z tvojich jedinečných aktivačných kódov pre DIGI GO. Odlož, resp. ulož si ich niekde. Pokiaľ ti odošleme všetky tvoje jedinečné aktivačné kódy, teda už nebudeš mať žiadny k dispozícii, tak dostaneš SMS, ktorá ťa bude informovať o tomto stave. Odoslaná aj prijatá SMS sú bezplatné.

 

DIGI Novinky

Nový dokumentárny program v balíku Premium

CANAL+ Action v balíku Premium

SÚŤAŽ S VOYO ŠTART

Aktualizácia Set-top boxu zákazníkov káblovej televízie

Call Now Button