UŠETRITE S DIGI
SO ZĽAVOU 50% NA PRVÉ 3 MESIACE

Dátum: 11. apríla 2023


Prejdite do DIGI a získajte od nás 50 % zľavu na základný balík satelitnej, káblovej televízie alebo internetu na prvé tri mesiace.

Neváhajte dlho, ponuka platí len do 31.7.2023. DIGI vám prináša skvelý výber programov pre celú rodinu, navyše s využitím Bonusu, za satelit a inštaláciu neplatíte. Objavte výhody DIGI a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Ponuka našich produktov

Prehľad programov

 

Balík Satelit Štandard (67 programov)
SLOVENSKÉ A ČESKÉ
DETSKÉ
ŠPORTOVÉ
FILMOVÉ / SERIÁLOVÉ
DOKUMENTÁRNE
HUDOBNÉ
SPRAVODAJSKÉ
VOĽNE ŠÍRITEĽNÉ
PRE DOSPELÝCH
Jednotka HD
Disney Channel
PREMIER SPORT 1 HD
Film+
Viasat Nature
MTV European
TA3 HD
TV LUX HD
SuperOne
Dvojka HD
Minimax
PREMIER SPORT 4 HD
AMC HD
Viasat Explore
1 Music Channel
ČT24
CGTN
Markíza HD
Nickelodeon
Nova Sport 1 HD
Strike TV
Viasat History
Senzi
Sky News
CGTN Documentary
DOMA HD
LALA TV
Nova Sport 2 HD
Kino Barrandov
Travel Channel HD
Šláger Originál
Al Jazeera
Fashion TV
Dajto HD
Rik TV
Eurosport 1 HD
Seznam TV
Spektrum HD
U TV
CNN
JOJ HD
Eurosport 2 HD
NationalGeographic HD
MTV 00's
CNN Prima News HD
Plus HD
Sport 1 HD
NG Wild HD
Óčko
JOJ 24 HD
WAU HD
Sport 2 HD
Investigation Discovery
Folklorika
RTVS 24
ČT1 HD
Arena Sport 1 HD
Fishing & Hunting
ČT2 HD
RTVS Šport HD
Discovery Channel HD
width=65Nova International
JOJ Šport HD
Animal Planet HD
width=65Prima Plus
TLC
width=65Markíza Krimi
Spektrum Home
TV Spark
JOJ Svet HD
Love Nature
Balík Satelit Premium (105 programov)

Balík Štandard + tieto programy

DETSKÉ
ŠPORTOVÉ
FILMOVÉ / SERIÁLOVÉ
DOKUMENTÁRNE
HUDOBNÉ
PRE DOSPELÝCH
Ťuki TV HD
PREMIER SPORT 2 HD
JOJ Cinema HD
BBC Earth
Club MTV
Dorcel TV
Nick Jr.
PREMIER SPORT 3 HD
FilmBox
History Channel HD
MTV Hits
Dusk
Nick Toons
Nova Sport 3 HD
FilmBox Family
Crime & Investigation
MTV 90's
EROXXX
JimJam
Nova Sport 4 HD
FilmBox Stars
Food Network
MTV 80's
Cartoon Network
Golf Channel
Filmbox Extra HD
DocuBox
Disney Junior
Auto Motor Sport
Filmbox Premium HD
Duck TV
FightBox
CS Film/CS Mini/CS Horror
Canal+ Sport HD
Epic Drama HD
Canal+ Action HD
Balík Satelit Platinum (110 programov)

Balík Štandard + Premium + tieto programy

FILMOVÉ / SERIÁLOVÉ
DOKUMENTÁRNE
PRE DOSPELÝCH
Cinemax HD
Travel XP
MEN TV
Cinemax 2 HD
Film Europe
Balík Extra HU+ (30 programov)
M1 HD
M2 HD
M4 Sport HD
Duna HD
Duna World
Hir TV
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool TV
Film+ HD
RTL Három
RTL Kettő HD
RTL HD
Sorozat+
ATV
Magyar Slager TV
Muzsika TV
Story 4
M5
TV2 HD
Super TV2
TV2 Klub
TV 4
RTL Gold
Nick Junior
Prime
Nickelodeon
FEM3
Galaxy 4
Film 4
Balík Extra HBO (3 programy)
HBO HD
HBO 2
HBO 3

Vyberte si niektorý z našich balíkov internetu a televízie

 

Ako prejsť do DIGI?

Prechod do DIGI je jednoduchý. Zavolajte nám na zákaznícku linku 0850 211 112, alebo sa zastavte osobne na pobočke, kde všetko vybavíme za vás. Objednať službu si môžete aj prostredníctvom online objednávkového formuláru priamo na webe.

Môžem prejsť do DIGI s vlastným satelitom?

Áno, pri prechode do DIGI môžete využiť aj vlastný satelit.

Ak máte existujúci satelit nasmerovaný na satelitnú pozíciu 1W (zákazníci Freesat, Telekom a DIGI), na príjem satelitnej služby vám stačí iba nový Set-top box alebo CA modul od DIGI. Táto forma samoinštalácie je v DIGI bez akýchkoľvek poplatkov a viazanosti.

V prípade, že máte satelit nasmerovaný na inú pozíciu alebo máte záujem o nový satelit, kontaktujte prosím našu zákaznícku linku 0850 211 112, kde vám radi poskytneme viac informácií.

Ako rýchlo mi zriadite novú službu?

Montáž a inštaláciu satelitu zabezpečí skúsený technik do pár dní od objednávky a vy tak môžete naplno relaxovať pri sledovaní obľúbených programov, z ktorých sa bude tešiť celá rodina.

Akciová cena platí na celé tri kalendárne mesiace?

Nárok na 50 % zľavu na základný balík služieb je v trvaní 3 mesiace. Stačí ak v termíne od 11.4 do 31.7. prejdete do DIGI a počas prvých 3 mesiacov od aktivácie bude uplatnená 50 % zľava na váš základný balík.

Vzťahuje sa 50% zľava aj na Extra balíky alebo koncové zariadenia (Set-top box, CA modul...)?

Zľava sa nevzťahuje na extra balíky, doplnkové služby ani na prenájom koncových zariadení.

Platí 50% aj na balík Televízia + Internet?

Áno, zľavu je možné uplatniť aj na balíky, ktoré zahŕňajú Televíziu a Internet.

Dokedy platí táto akciová ponuka?

Akciová ponuka platí od 11.4 do 31.7.2023.

Aká je viazanosť?

Naše služby sú dostupné bez viazanosti s mesačnou výpovednou lehotou. Podmienkou na ukončenie služby je vrátenie koncového zariadenia a v prípade využitia Inštalačného bonusu doplatenie alikvotnej časti.

Pre športových fanúšikov máme pripravenú aplikáciu DIGI GO, ktorú získate k vášmu základnému balíku už od 1,90 € mesačne.

Čo všetko Vám DIGI GO ponúka? Vychutnajte si zápasy Ligy Majstrov, Premier League, zápasy NFL, bojovníkov z UFC či preteky F1, kedykoľvek a kdekoľvek.

Prejdite do DIGI a získajte od nás 50 % zľavu na základný balík satelitnej, káblovej televízie alebo internetu na prvé tri mesiace.

Neváhajte dlho, ponuka platí len do 31.7.2023. DIGI vám prináša skvelý výber programov pre celú rodinu, navyše s využitím Bonusu, za satelit a inštaláciu neplatíte. Objavte výhody DIGI a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Ponuka našich produktov

Prehľad programov

  [su_accordion][su_spoiler title="Balík Satelit Štandard (67 programov)" style="fancy" icon="plus"][table id=1 responsive=scroll /][/su_spoiler] [su_spoiler title="Balík Satelit Premium (105 programov)" style="fancy" icon="plus"] Balík Štandard + tieto programy [table id=4 responsive=scroll /][/su_spoiler] [su_spoiler title="Balík Satelit Platinum (110 programov)" style="fancy" icon="plus"] Balík Štandard + Premium + tieto programy [table id=15 responsive=scroll /][/su_spoiler] [su_spoiler title="Balík Extra HU+ (30 programov)" style="fancy" icon="plus"][table id=8 responsive=scroll /][/su_spoiler] [su_spoiler title="Balík Extra HBO (3 programy)" style="fancy" icon="plus"][table id=6 responsive=scroll /][/su_spoiler][/su_accordion]

Vyberte si niektorý z našich balíkov internetu a televízie

  [su_accordion][su_spoiler title=" Ako prejsť do DIGI? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Prechod do DIGI je jednoduchý. Zavolajte nám na zákaznícku linku 0850 211 112, alebo sa zastavte osobne na pobočke, kde všetko vybavíme za vás. Objednať službu si môžete aj prostredníctvom online objednávkového formuláru priamo na webe. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Môžem prejsť do DIGI s vlastným satelitom? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Áno, pri prechode do DIGI môžete využiť aj vlastný satelit. Ak máte existujúci satelit nasmerovaný na satelitnú pozíciu 1W (zákazníci Freesat, Telekom a DIGI), na príjem satelitnej služby vám stačí iba nový Set-top box alebo CA modul od DIGI. Táto forma samoinštalácie je v DIGI bez akýchkoľvek poplatkov a viazanosti. V prípade, že máte satelit nasmerovaný na inú pozíciu alebo máte záujem o nový satelit, kontaktujte prosím našu zákaznícku linku 0850 211 112, kde vám radi poskytneme viac informácií. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Ako rýchlo mi zriadite novú službu? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Montáž a inštaláciu satelitu zabezpečí skúsený technik do pár dní od objednávky a vy tak môžete naplno relaxovať pri sledovaní obľúbených programov, z ktorých sa bude tešiť celá rodina. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Akciová cena platí na celé tri kalendárne mesiace? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Nárok na 50 % zľavu na základný balík služieb je v trvaní 3 mesiace. Stačí ak v termíne od 11.4 do 31.7. prejdete do DIGI a počas prvých 3 mesiacov od aktivácie bude uplatnená 50 % zľava na váš základný balík. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Vzťahuje sa 50% zľava aj na Extra balíky alebo koncové zariadenia (Set-top box, CA modul...)? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Zľava sa nevzťahuje na extra balíky, doplnkové služby ani na prenájom koncových zariadení. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Platí 50% aj na balík Televízia + Internet? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Áno, zľavu je možné uplatniť aj na balíky, ktoré zahŕňajú Televíziu a Internet. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Dokedy platí táto akciová ponuka? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Akciová ponuka platí od 11.4 do 31.7.2023. [/su_spoiler] [su_spoiler title=" Aká je viazanosť? " open="no" style="simple" icon="arrow" anchor="" class=""] Naše služby sú dostupné bez viazanosti s mesačnou výpovednou lehotou. Podmienkou na ukončenie služby je vrátenie koncového zariadenia a v prípade využitia Inštalačného bonusu doplatenie alikvotnej časti. [/su_spoiler] [/su_accordion]

Pre športových fanúšikov máme pripravenú aplikáciu DIGI GO, ktorú získate k vášmu základnému balíku už od 1,90 € mesačne.

Čo všetko Vám DIGI GO ponúka? Vychutnajte si zápasy Ligy Majstrov, Premier League, zápasy NFL, bojovníkov z UFC či preteky F1, kedykoľvek a kdekoľvek.

DIGI Novinky

HBO MAX SA MENÍ NA MAX

NOVÝ OPTICKÝ INTERNET A TELEVÍZIA

Získajte CANAL+ zadarmo

Streamovacia služba CANAL+ zadarmo pre DIGI zákazníkov

Call Now Button